Biz Kimiz

Global Firma Yazılım A.Ş, e-ticaret ve e-ihracat konularında uzmanlaşmış bir danışmanlık, eğitim ve hizmet firmasıdır. 2020 yılında İngiltere'de kurulmuş olup, 2023 yılında Türkiye'de Teknopark firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Devlet destekli bir firma olarak, Türkiye'nin önde gelen ihracatçı firmalarına, girişimcilerine ve üreticilerine e-ticaret ve ihracat süreçleri konusunda danışmanlık, hizmet ve eğitim sunmaktadır.

 • Amacımız, müşterilere yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktır. E-ticaret ve ihracat süreçlerindeki deneyimimiz sayesinde, e-ihracat süreçlerinizi en uygun ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Müşterilere sunduğumuz hizmetler arasında yurtdışında; şirket kuruluşu, banka hesap açılışları, online pazaryerlerinde mağaza açılışları, ürün analizleri, ürün fotoğraf ve video hizmetleri, ürünleri satışa çıkarma süreçleri, lojistik yönetimi, depolama yönetimi, ödeme alma yöntemleri vb. başlıklar yer almaktadır. Ayrıca ihracat teşvikleri ve ihracat belgeleri gibi konularda da hizmet verilmektedir. Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, e-ihracat süreçlerinin başarılı olmasına katkıda bulunmaktayız.

 • Global Firma'nın geliştirdiği yazılımsal platform ile danışanlar, tüm işlemlerini platform üzerinden yapabilir ve tüm süreçleri müşteri panellerinden yönetebilirler.

 • Bizimle çalıştığınızda, size özgü bir hizmet sunarak iş süreçlerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir iş ortağınız olacaktır. Siz de Global Firma ile iş birliği yaparak, e-ticaret ve ihracat alanındaki hedeflerinizi profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Global Firma İle Çalışmalısınız

image

Güvenli Süreçler

Güvenli süreçlerle işinizi korumak için, güvenlik odaklı çözümlerimizle her adımı güvence altına alın.

image

Hızlı Kurulum Süreçleri

Hızlı kurulum süreçleriyle işinizi hızlandırın, verimliliği artırın ve rekabet avantajı elde edin. Sizi hızla başarıya ulaştırıyoruz.

image

Hızlı İletişim

Hızlı iletişimle bilgi akışını hızlandırın, işbirliği gücünü artırın ve anlık çözümlerle başarıya ulaşın.

image

Hızlı Destek

Hızlı destekle sorunları anında çözün, müşteri memnuniyetini artırın ve güvenilir hizmetimizle işinizi destekliyoruz.

Ekibimizle Tanışın

image

Coşgun BAL

Co-Founder
image

Ali Cemre BAL

Co-Founder

Çalıştığımız Firmalar


Tecrübeli Ekip

Ekibimiz, danışanlarının ürünlerine ve ihtiyaçlarına göre strateji belirleyip profesyonel destek sağlar.

 • Hızlı Aksiyon

  Küresel pazarlara hızlı giriş yapmak ve müşterilerinizi artırmak için özelleştirilmiş e-ihracat çözümleri sunuyoruz. Uluslararası başarıya yol açıyoruz.

  01

  image
 • Sürekli İletişim

  Sürekli iletişimle müşterilerinizle bağlantınızı güçlendirin, sorunları hızla çözün ve işinizin büyümesini destekleyin. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın.

  02

  image
 • Doğru Yönlendirme

  Doğru yönlendirme ile işinizi en etkili şekilde yönetin, kararları hızla alın ve başarıya ulaşın. İş stratejinizi mükemmel bir şekilde optimize ediyoruz.

  03

  image
image

SAYILARLA GLOBAL FiRMA

Ekibimiz sürdürülebilir ve sağlıklı kurumsal satışlar yapabilmeniz için uzmanlık alanlarındaki tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyar.

 • image

  140+

  ŞİRKET KURULUŞU

 • image

  990 +

  SKU ÜRÜN

 • image

  90+

  MARKA KAYDI

 • image

  1+

  DİJİTAL ÇÖZÜM

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun şirketinizi kurabilirsiniz.

Başlangıç olarak kimlik ve ikametgah belgesi yeterli olmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek şirket kuruluşu aşamaları hakkında ekibimiz tarafından daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Paket ücretlerimiz tek seferliktir.

Hizmetlerimiz altında muhasebe hizmetimiz ile ilgili bilgilerimiz mevcuttur.Daha farklı sorularınız için bizimle iletişme geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız için iletişim adreslerimizden bize ulaşabiilirsiniz.